Milan Retreats Porta Romana

  • The lagest option:
  • 2 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια
  • 2 υπνοδωμάτια

Το διαμέρισμα Milan Retreats Porta Romana απέχει περίπου 2 χλμ. από την Πινακοθήκη Μπρέρα και περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από τη Γκαλερία Βιτόριο Εμανουέλε II. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Το διαμέρισμα Milan Retreats Porta Romana με 6 δωμάτια περιλαμβάνει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και πετσέτες. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Απολαύστε μικρή κουζίνα που παρέχεται στο διαμέρισμα και είναι εξοπλισμένη με ηλεκτρικό βραστήρα και μαγειρικά σκεύη για την εξυπηρέτησή σας.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 2,1 χλμ. από το Θεατρικό Μουσείο της Σκάλας του Μιλάνου, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Βία Μόντε Ναπολεόνε απέχει περίπου 30 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Palazzo di Giustizia βρίσκεται σε απόσταση περίπου 800 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Milan Retreats Porta Romana
Guesthost - Porta Romana Luminoso Rifugio
Τιμή μόνο για κινητά

Guesthost - Porta Romana Luminoso Rifugio

241 μ από το κατάλυμα
USD 100 USD 90
ανά νύχτα
Suite-6 Milano Centro-Porta Romana
Τιμή μόνο για κινητά

Suite-6 Milano Centro-Porta Romana

377 μ από το κατάλυμα
USD 211 USD 190
ανά νύχτα
The House Of Via Muratori 11
Τιμή μόνο για κινητά

The House Of Via Muratori 11

7.9
Καλό 41 σχόλια
444 μ από το κατάλυμα
USD 121 USD 109
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μιλάνο Λινάτε Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Milan Cadorna Station
    2,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 21:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας015146-CIM-06095,015146-CIM-06549,015146-CIM-06952,015146-CIM-07933,IT015146B4987UJD2V,IT015146B49IPRE4OE,IT015146B4I6BLOOD5,IT015146B4MPURPREC
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Milan Retreats Porta Romana;
      Το διαμέρισμα Milan Retreats Porta Romana είναι στο κέντρο του Μιλάνου, κοντά σε San Pietro in Gessate Church.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Milan Retreats Porta Romana;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Milan Retreats Porta Romana περιλαμβάνουν Καθεδρικός Ναός του Μιλάνου, που απέχει 20 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Milan Retreats Porta Romana;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Milan Retreats Porta Romana θα είναι 253€.
    • Πώς πληρώνω στο το διαμέρισμα Milan Retreats Porta Romana;
      Το διαμέρισμα Milan Retreats Porta Romana δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • American Express
      • Visa
      • Diners Club
      • Maestro
      • CartaSi
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Luini και Break Bianco και απέχουν μόνο 10 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μιλάνο Λινάτε Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Milan Cadorna Station
    2,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Milan Retreats Porta Romana

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο